Atanur Metal konusundaki lider konumunu, 2008 yılından bu yana başarıyla sürdüren, MAKFA tescilli markası olan Atanur Metal Park bahçe ürünlerin temelleri, Afşin Küçükoğlu tarafından 2004 yılında Ankara’da atıldı. Üretimini çeşitli ortaklık ve işbirlikleri ile yürüttü.

2010 Yılında Atanur Metal kendine ait ilk fabrikası Ankara’nın Ostim Bölgesinde kurdu. Atanur Metal fabrikanın kurulmasıyla Çocuk Oyun Parkları, Park Spor Aletleri, Park Fitness Aletleri, Metal Kamelya, Metal Pergola, Metal ve Döküm Bank üretim kapasitesi ciddi oranda artırdı. Sayışların ve buna bağlı olarak üretimin armasıyla beraber, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’ da satış ofisleri açıldı.

Atanur’un prensibi, iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağıyla çalışarak; Park bahçe metal çevre tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön planda tutarak, taahhüdü altındaki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır.

Satış sonrası hizmetlerinde kalitesi yüksek tutmak için, yerel ofisler açmıştır.

Atanur başarıya ulaştıran unsur; Güçlü işbirliklerine ve müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulmasına verilen önemdir. Her yeni günde doğru partnerler ve uzman çalışan kadrosu ile yeni başarılara imza atmaktadır.

Bize güvenen ve bugünlere hep beraber geldiğimiz bayatilerimize ve müşterilerimize teşekkür ederiz.